Japanska träsnitt
2014-04-16
241476
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANABUSA, Itcho (1652-1724), tre träsnitt, kobanformat, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Japan, sent 1800-tal, träsnitt, kobanformat, oramade
Slitage