Skisser 17/1800-tal
2014-04-17
241438
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKISSER, 2 st, tusch, bl a "Fig 22 Construction och Grundritning till 24 Metall Stycke...", varav en signerad Nordenborg, vardera ca 19x44 cm