Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-tal, Louis XV-stil, Frankrike, emaljtavla märkt Berthoud Her a Paris, verket märkt FC, brons, höjd 37 cm
Tavla med skador
241279
2014-04-17