Tallrikar
2014-04-15
241201
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, porslin, empire, Paris, 1800-tal, dekor med motiv av blommor, delvis förgyllt brätte, diameter 22 cm
Nagg