Lennart Rodhe litografi
2014-04-25
241195
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 64/75, färglitografi, 36x58 cm