Peter Dahl litografi
2014-04-25
241187
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Paret, signerad Peter Dahl -78, 247/460, färglitografi, 36x27,5 cm