Grafik Sand, Petri, Rudberg mfl
2014-04-16
241084
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAFISKA BLAD, (8) Sand, Rudberg, Krallis, Petri, J-E Johansson, R. Johansson, signerade, litografier, varierande mått
Fläckar, skador