Holger Bäckström och Bo Ljungberg
2014-04-16
241048
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): "Y-235", signerad och daterad Beck o Ljung 1974, 7/15, objekt, 34x34 cm