Vas Carlos Pebaque Gullaskruf
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VAS, Carlos Pebaque, graal, Gullaskruf, 1990, signerad Carlos R Pebaque, Unik, höjd 23 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö
Kuntoraportti
241046
Päivämäärä:
2014-04-30