Hardy Strid olja
2014-04-16
241007
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STRID, Hardy (född 1921): "Puls I", signerad och daterad, olja på pannå, Strid 60, 61x40 cm