Carl Fredrik Reuterswärd litografi
2014-04-14
240986
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (1934): "Remembrandt", signerad, litografi, 66/75, inramad i plexiglaslåda, lådans mått 50x61,5 cm
Inköpt Frankrike, Gallerie Maeght