Broschnål collier brosch
2014-04-14
240964
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCHNÅL, sterlingsilver, carréslipade vita stenar, 1920-30-tal, längd 6 cm, COLLIER, koraller, längd 38 cm, BROSCH, silver, Stockholm 1957, HALSBAND, sterlingsilver, blisterpärla, fasetterade ljusblå stenar, ÖRHÄNGEN, 1 par, med stenar
Ljusblå sten med skada, örhängens stenar med skador