Karl Mårtens litografi
2014-05-15
240947
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MÅRTENS, Karl (samtida): Skata, signerad Karl Mårtens, färglitografi, 35x55 cm