Corneille litografi
2014-05-15
240930
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (1922-2010): signerad och daterad Corneille 65, 52/125, färglitografi, 49x40 cm