Reinhold Ljunggren färglitografier
2014-04-15
240917
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): (5) "Nya bilder från Ydre", signerade R Ljunggren, 234/360, färglitografier, 30x21,5 resp 21,5x30 cm
Gulnader, en skadad ram