Leon Gischia färglitografi
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GISCHIA, Leon (Frankrike,1903-1991): Komposition, signerad Gischia, 40/100, färglitografi, 65x47 cm
Kuntoraportti
240842
Päivämäärä:
2014-04-15