Karmstolar
2014-04-13
240813
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålade, ben med kannelyrer, klädsel av tyg, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, renoverade, senare klädsel