Ansikten skulptur
2014-04-15
240778
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ansikten, signerad Tarrago?, skulpterad sten