Shaker design Folke Arström

Shaker design Folke Arström
Shaker design Folke Arström
Shaker design Folke Arström
Shaker design Folke Arström

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COCKTAILSHAKER, design Folke Arström för Guldsmedsaktiebolaget, 1930/40-tal, nysilver med bakelitlock, höjd 21,5 cm

Bruksslitage

240771

2014-04-13