Gårdsmotiv oljemålning
2014-04-14
240753
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Gårdsmotiv, olja på pannå, 20x28 cm