Alvaro Nunez blyerts
2014-04-14
240736
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NUNEZ, Alvaro (1900-tal): (2) Figurscener, blyerts på papper, signerad A.G Nunez, 16x23 cm