Ulrica Hydman Vallien
2014-04-14
240688
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV 137/250, färglitografi, 40x29 cm