Spelbord
2014-04-13
240658
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SPELBORD, 1800-talets mitt, fanérat med fruktträd, höjd 84, 79x45 cm
Slitage, renoverat, fanérskador, något krumma ben