Felix oHatz oljemålning
2014-04-14
240599
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HATZ, Felix (1904-2000): Stenhuggarkoja, signerad Hatz, olja på duk, ca 38x47 cm