Patrik Reuterswärd olja
2014-04-14
240565
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): Sydländsk by, signerad P. Reuterswärd, olja på pannå, 37x45 cm