Tallrikahylla 1800-tal
2014-04-12
240538
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKSHYLLA, 1800-tal, gulmålad, profilerade gavlar, höjd 116, 149x34 cm
Ytskador