Sigill
2014-04-12
240522
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIGILLER, 4 st, 1800-talets slut/1900-talets början, uruppdragare, låghaltigt guld, 14-18 k, infattad agat, onyx helitrop samt lilla glasbit
Smärre nagg