KA Pehrson litografi
2014-04-14
240517
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad K. A. Pehrson -56, 197/260 resp 96/260, färglitografi, 34x55 cm
Gulnader