Leida Rives litografi
2014-04-14
240512
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RIVES, Leida (1915-1989): Komposition, signerad L Rives 59, 82/115, färglitografi, 45x31 cm
Gulnader