Uno Vallman oljemålning
2014-04-12
240487
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Landskap med hus, signerad och daterad Uno Vallman 1941, olja på duk, 54x64 cm