Hasse Johnsen oljemålning
2014-04-12
240438
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHNSEN, Hasse (samtida): "Röd-94", signerad a tergo Hasse Johnsen, olja på duk, ca 127x127 cm
Enligt uppgift utställd på Vårsalongen Liljevalchs
Tryckskador