Olle Bonnier litografi
2014-04-14
240413
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition i svart och vitt, signerad och daterad Olle Bonniér, 114/150, 1950-tal, litografi, 29x51 cm
Gulnader