Golvlampa
2014-04-12
240411
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, tvåarmad, höj- och sänkbar, ca 145 cm
Ytslitage