Leo Reis gouache
2014-04-14
240405
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REIS, Leo (1926-2001): Komposition, signerad och daterad Leo Reis -53, gouache, 25x42 cm