Niki färgserigrafi
2014-04-13
240357
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DE SAINT-PHALLE, Niki (1930-2002): My love what are you doing?, signerad N. de Saint Phalle, 44/75, färgserigrafi, 47x58 cm
PROVENIENS: Scandic Hotel Continental, Stockholm
Smärre missfärgningar i kanten