Stolar England
2014-04-11
240345
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6 st, England, 1800-tal, mahogny, skuren dekor, stoppad sits med ljus klädsel
Renoverade, kompletterade, bruksslitage