Ingegerd Torhamn olja
2014-04-13
240333
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition, monogramsignerad it, olja på pannå, 60x73 cm
Kantskador