Niki färgserigrafi
2014-04-13
240288
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DE SAINT-PHALLE, Niki (1930-2002): Dear Diana, signerad N. de Saint Phalle, 45/150, färgserigrafi, 49x61 cm
PROVENIENS: Scandic Hotel Continental, Stockholm
Ej ramad
Bladets kanter missfärgade, rester av tejp pch pappersmontering på baksidan