Niki färgserigrafi
2014-04-13
240286
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DE SAINT-PHALLE, Niki (1930-2002): Golden head, signerad N. de Saint Phalle, 31/50, färgserigrafi, 68x52 cm
PROVENIENS: Scandic Hotel Continental, Stockholm
UTSTÄLLD: Moderna Museet, Stockholm 20 april-27 oktober 2013