Niki färgserigrafi
2014-04-13
240272
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DE SAINT-PHALLE, Niki (1930-2002): Time, signerad N. de Saint Phalle, 5/115, färgserigrafi, 72x53 cm
PROVENIENS: Scandic Hotel Continental, Stockholm
UTSTÄLLD: Moderna Museet, Stockholm 20 april-27 oktober 2013
Pappret med smärre skada i övre vänstra hörnet