Axel Peter oljemålning
2014-04-11
240260
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Stilleben med frukter, signerad Ax. Peter-1928, olja på pannå, 50x61 cm