Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-04-11
240244
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med stuga, olja på pannå, osignerad, 27x37 cm