Ram
2014-04-11
240197
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, 1800-tal, med ramat tryck, förgylld och bronserad, yttermått 33,5x30, innermått 22,5x19 cm