Höstlansdskap med väg oljemålning
2014-04-11
240190
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Höstlandskap med väg, signerad och daterad Fober 1929, olja på duk, 67x88 cm
Krackeleringar, ospänd duk