Marilyn Monroe almanacka
2014-04-11
240158
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALMANACKA, "Golden Dreams", föreställande Marilyn Monroe, 1953, 39x24 cm
Slitage, skador