Peter Dahl färglitografi
2014-04-11
240102
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 38x28 cm