Läppstiftsbehållare puderdosa
2014-04-09
240051
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LÄPPSTIFTSBEHÅLLARE, sign. André Col, Paris, längd ca 6 cm, PUDERDOSA, silver, Frankrike, delvis med förgyllda detaljer, 7,5x7,5 cm