Byrå i gustaviansk stil
2014-04-09
240045
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil 1800-tal, dekor av intarsia i olika träslag, höjd 81, 100x51 cm, nyckel finns
Renoverad och kompletterad med bl a lås, undertill med förstärkningar, fanérskador, delar till beslag