Golvvas Kina
2014-04-08
240039
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger samt delvis bronserad, höjd 62 cm
Omfattande lagning