Tallrikar Kina
2014-04-09
240029
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, 7 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger med förgyllning, diameter 22 cm
Nagg